Стильна парасоля з ляльками LOL - незамінний дитячий аксесуар в негоду. Він захистить дитину від дощу і подарує їй гарний настрій. Каркас і спиці цього виробу виготовлені з міцного матеріалу - сталі. Купол виконаний з прозорого полівінілу з принтом. Завершальним елементом виступає зручна ручка-гачок, завдяки якій парасолю легко втримати в маленькій дитячій ручці навіть у вітряну погоду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Колір | Червоний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Кількість додавань | 1 |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Довжина спиці | 47 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 255 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴







