Жіноча складна парасоля напівавтомат з подвійною тканиною від Flagman з принтом квітів і метеликів, 515F
Жноча напівавтоматична парасоля з принтом квіточок і метеликів від виробника FLAGMAN забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій в дощову погоду.
Її корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Спиці даного виробу виконані з товстого карбону. Вони оснащені системою антивітер тому витримають будь-які примхи погоди.
Купол аксесуара зроблений з подвійною поліестерової тканини, зовнішній шар якої має однотонну матову поверхню, а внутрішній - прикрашений контрастним принтом.
Ручка парасолі пластикова, пряма. Вона оснащена невеликою кнопкою, яка дозволяє відкрити парасолю всього лише одним натисненням. Товар укомплектований чохлом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 475 г |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, вуглепластик, пластик |
- Ціна: 309 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.











