Президентська чоловіча парасоля-автомат Silver Rain з дерев'яною ручкою і системою антивітер, чорний, 200-1
Президентська парасолька автомат від Silver Rain - це та модель аксесуара від дощу, яку можна купити оптом у м. Хмельницький.
Ця парасолька особливо популярна у чоловіків, які обожнюють прогулюватися під дощем зі своєю другою половинкою. Купол цього виробу легко вкриє від негоди двох дорослих людей, і буде надійним захистом навіть від проливного дощу.
Оскільки цей виріб виготовлено з високоякісних матеріалів, він чудово продається роздрібним покупцям. І не дивно, адже чорна сімейна парасолька Срібний дощ - це класика, яка завжди актуальна.
⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛
📌 Мінімальне замовлення парасольок оптом - від 6 одиниць однієї моделі
📌 У разі відсутності будь-якого товару з вашого замовлення, передзвонюємо і пропонуємо варіанти на заміну
📌 Товар відправляємо на наступний день після підтвердження замовлення.
📌 Є обмін і повернення.
⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛
Ми націлені на довгострокове співробітництво з Вами, тому пропонуємо до замовлення товари, найвигідніші в закупівлі та найбільш затребувані у роздрібних покупців. Для цього стежимо за актуальністю нашого асортименту і вчасно оновлюємо його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 125 см |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 575 г |
- Ціна: 442 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









