Представляємо вашій увазі НОВИНКУ у нашому асортименті - жіноча парасоля напівавтомат від МАХ в смужку.
Парасоля має напівавтоматичний механізм, міцний сталевий каркас, 9 карбонових спиць антивітер. Купол виробу виконаний з поліестерової тканини. Завершальним елементом жіночої парасолі виступає зручна ручка. Остання забезпечує антиковзаючий ефект, що особливо важливо для зручності при використанні в дощову погоду.
Дану модель парасолі можна назвати ідеальною як для жінок так і для чоловіків, адже вона поєднує в собі високу якість матеріалів, практичність і оригінальний дизайн в одному виробі. Однією з найбільш вагомих переваг даної моделі є доступна ціна за таку високу якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Стан | Новий |
| Виробник | Max |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Вага парасольки | 475 г |
- Ціна: 265 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



