Оптом Жіноча парасоля напівавтомат з подвійною тканиною від Susino на 9 спиць, з принтом квітки всередині, Sys 701


Жіноча напівавтоматична парасолька з квітковим принтом всередині від виробника Susino забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій у дощову погоду.
Її корпус виготовлено з якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасоля має 9 фібергласових спиць оснащених системою антивітер.
Купол аксесуара зроблено з подвійної поліестерової тканини, зовнішній шар якої має однотонну матову поверхню, а внутрішній - красивий малюнок квітки.
Ручка парасолі пряма прогумована. Вона оснащена зручною кнопкою, яка дає змогу відкрити парасолю всього лише одним натисканням. Товар укомплектований чохлом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Фіберглас, Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 545 г |
- Ціна: 292 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



