Оптом однотона парасоля автомат на 12+4+2 сегментних карбонових спиць, жовтий, Zita 337
Надійна складна парасолька-автомат із посиленою системою спиць, створена для впевненого захисту під час дощу та вітру. Універсальна модель унісекс підійде як для жінок, так і для чоловіків.
Каркас виготовлений зі сталі з фарбованим покриттям, що забезпечує довговічність та стійкість до зношування. Посилена система спиць 12+4+2 із поєднання сталі, карбону та пластику робить конструкцію максимально міцною та гнучкою. Завдяки системі «антивітер» купол не вивертається під час сильних поривів вітру.
Купол виконаний із прогумованого поліестеру, який ефективно відштовхує воду та швидко висихає. Повністю автоматичний механізм дозволяє відкривати парасольку одним натисканням кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZITA |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 105 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 500 г |
- Ціна: 422 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.









