Оптом жіноча напівавтоматична парасолька з ефектом прояву малюнка, TOP 052
Жіноча парасолька з унікальним ефектом прояву малюнка — стильний та практичний аксесуар, який зробить дощову погоду цікавішою. Особливість моделі полягає в тому, що під час потрапляння крапель дощу на куполі з’являється яскравий малюнок. У сухому стані парасолька виглядає стримано, а під дощем перетворюється, відкриваючи красивий принт.
Купол виготовлений із міцного поліестеру, що добре захищає від опадів і швидко висихає. Надійний каркас зі сталі з фарбованим покриттям забезпечує міцність конструкції, а система «антивітер» допомагає парасольці витримувати пориви вітру.
Модель оснащена зручним напівавтоматичним механізмом, завдяки якому парасолька легко відкривається натисканням кнопки. Складна конструкція робить її компактною та зручною для щоденного використання — вона легко поміщається в сумку або рюкзак. У комплекті є чохол для зручного зберігання.
Ця парасолька не лише захистить від дощу, а й стане оригінальним аксесуаром, який привертає увагу завдяки незвичайному ефекту прояву малюнка.
Купол виготовлений із міцного поліестеру, що добре захищає від опадів і швидко висихає. Надійний каркас зі сталі з фарбованим покриттям забезпечує міцність конструкції, а система «антивітер» допомагає парасольці витримувати пориви вітру.
Модель оснащена зручним напівавтоматичним механізмом, завдяки якому парасолька легко відкривається натисканням кнопки. Складна конструкція робить її компактною та зручною для щоденного використання — вона легко поміщається в сумку або рюкзак. У комплекті є чохол для зручного зберігання.
Ця парасолька не лише захистить від дощу, а й стане оригінальним аксесуаром, який привертає увагу завдяки незвичайному ефекту прояву малюнка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 465 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












