Сімейна парасоля-тростина з великим куполом на 16 карбонових спиць від Flagman-TheBest, чорний, F737
Ми звикли до парасолей стандартного розміру і зазвичай саме такі моделі купуємо. Однак вони не зовсім зручні, якщо потрібно захистити від дощу не тільки себе, але й свою сім'ю. Тому вирушаючи на прогулянку чи пікнік, прихопіть з собою сімейну парасолю-тростину Flagman-TheBest. Це стильна і надійна модель, яка обов'язково вам сподобається.
Великий купол із епонжу і 16 карбонових спиць, пластикова ручка і напівавтоматичний режим відкривання/закривання – це головні особливості запропонованої моделі. Вона характеризується чудовими показниками водонепроникності і стійкості до зношення. Навіть після тривалого терміну використання, парасоля-тростина зберігатиме свій первинний стильний вигляд.
В інтернет-магазині "Zonttop" ви зможете замовити сімейну парасолю-тростину Flagman гуртом за найкращою в Україні ціною. Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні умови співпраці. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті – адже ми часто проводимо розпродажі і пропонуємо вигідні акції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 123 см |
| Довжина спиці | 69 см |
| Довжина у складеному вигляді | 96 см |
| Вага парасольки | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, вуглепластик, пластик |
- Ціна: 365 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









