Оригінальна, якісна парасоля оптом. Виріб на 10 спиць з системою антивітер і напівавтоматичним механізмом. Впевнені, він стане не тільки незамінним аксесуаром на дощову погоду, але і стильним елементом вашого образу. Дана модель парасолі проста і зручна в експлуатації. Каркас виробу надійний, карбоновий. Спиці також карбонові, Стійкі до поривів вітру. Купол аксесуар виготовлений з щільної поліестерової тканини. Ручка жіночої парасолі пряма, прогумована. Товар укомплектований чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 355 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









