Жіноча напівавтоматична парасолька з принтом квіточок і метеликів від виробника FLAGMAN-The Best забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій у дощовиту погоду. Його корпус виготовлений з неіржавкої сталі. Спиці цього виробу виготовлені з товстого карбону. Вони обладнані системою "антивітер" тому витримають будь-які примхи погоди. Склепіння аксесуара зроблене з поліестерової тканини з органічно складатим принтом. Ручка парасольки пластикова, пряма. Вона обладнана невеликою кнопкою, яка дає змогу відкрити парасолька всього лише одним натисканням. Товар укомплектований чохлом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 475 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою, вуглепластик, пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴











