Зручна, яскрава, стильна... І це лише мала кількість слів, якими можна описати дану модель парасолі від Feeling Rain. Аксесуар з напівавтоматичним механізмом відкриття/закриття має сталевий каркас, 16 карбонових гнучких спиць, міцний поліестеровий купол різних кольорів веселки. Завершальним і самим головним елементом різнобарвної парасолі є ручка-гачок, завдяки якій її зручно тримати навіть у вітряну погоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 120 см |
| Довжина спиці | 79 см |
| Довжина у складеному вигляді | 99 см |
| Вага парасольки | 540 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









