Прозора парасоля-тростина, напівавтомат з ручкою-гак і облямівкою по краю купола від Mario MR2000




Прозорі парасолі в тренді ось уже кілька сезонів поспіль. З огляду на попит у покупців ми поповнили наш асортимент ще однією моделлю таких аксесуарів.
Жіноча парасолька-тростина від Mario yf 14 шпіц є чудовим захисником від дощу і реквізитом для оригінальних фото.
Каркас цієї парасолі виконаний з покритої фарбою сталі. Її купол зроблений з полівінілу і декорований облямівкою в колір ручки аксесуара. Ручка виробу пластикова.
Дану модель парасолі можна вигідно купити оптом на нашому сайті або самовивозом у м.Хмельницький.
⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛
📌 Мінімальне замовлення парасольок оптом - від 6 одиниць однієї моделі
📌 У разі відсутності будь-якого товару з вашого замовлення, передзвонюємо і пропонуємо варіанти на заміну
📌 Товар відправляємо на наступний день після підтвердження замовлення.
📌 Є обмін і повернення.
⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛-⬛
Ми націлені на довгострокове співробітництво з Вами, тому пропонуємо до замовлення товари, найвигідніші в закупівлі та найбільш затребувані у роздрібних покупців. Для цього стежимо за актуальністю нашого асортименту і вчасно оновлюємо його.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість спиць куполу | 14 шт. |
| Кількість додавань | 1 |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 86 см |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 575 г |
| Наявність чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Система "антиветер" | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Бренди |
- Ціна: 221 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



