Чорна чоловіча парасоля напівавтомат від фірми Max- це елегантний, стильний та зручний аксесуар, який стане надійним захистом в будь-яку негоду.
парасоля складається з 10 спиць антивітер, які сприяють збереженню цілісності виробу навіть при сильних поривах вітру. Купол виготовлений з щільної поліестерової тканини. Також парасоля оснащена зручною, потовщеною ручкою з пластику, що дозволяє утримувати великий купол парасолі на вітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 545 г |
| Діаметр купола парасольки | 118 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Довжина спиці | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









