Жіноча складна парасоля напівавтомат з подвійною тканиною від Flagman з принтом квітки, fl156
Жіноча напівавтоматична парасолька з квітковим принтом від виробника FLAGMAN забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій у дощову погоду.
Її корпус виготовлено з нержавіючої сталі. 9 спиць цього виробу оснащені системою антивітер, тому витримають будь-які примхи погоди.
Купол аксесуара зроблено з подвійної поліестерової тканини, зовнішній шар якої має однотонну матову поверхню, а внутрішній - з малюнком квітки.
Ручка парасолі пластикова, пряма. Вона оснащена невеликою кнопкою, яка дає змогу відкрити парасолю всього лише одним натисканням. Товар укомплектований чохлом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Тип парасольки | Складаний |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Наявність чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Система "антиветер" | Так |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Пластик, Фіберглас |
| Габаритні розміри | |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 545 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина спиці | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












