Жіночий напівавтомат зонт від TopRain на 10 спиць, однотонний із зображенням неба всередині, 136
Жіноча парасолька на 10 спиць від фірми TopRain - це стильний та надійний захист від дощу та вітру. Його каркас виготовлений із сталі. Спиці комбіновані, виготовлені зі сталі з елементами вуглепластику, завдяки якому аксесуар зберігає свою цілісність навіть при сильних поривах вітру. Купол парасольки виконаний з тканини високої щільності, що надає парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості та довговічність. Ручка виробу пряма, пластикова. Досить великий розмір купола не дасть Вам намокнути.
Парасолька створить яскравий і веселий настрій Вам, і підніме настрій випадковим перехожим навколо Вас у похмуру погоду. Різні поєднання кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Механізм | Напівавтомат |
| Тип парасольки | Складаний |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Наявність чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Система "антиветер" | Так |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина спиці | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










