Оптом Жіноча складана парасолька напівавтомат на 9 спиць від Toprain з принтом квітів, 137
Жіноча напівавтоматична парасолька з принтом квіточок і метеликів від виробника Toprain забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій у дощовиту погоду. Його корпус виготовлений з неіржавкої сталі. Спиці цього виробу виготовлені з широкого карбону. Вони обладнані системою "антивітер", тому витримають будь-які примхи погоди. Склепіння аксесуара зроблене з поліестерової тканини з квітковим принтом. Ручка парасольки пластикова, пряма. Вона обладнана невеликою кнопкою, яка дає змогу відкрити парасольку всього лише одним натисканням. Товар укомплектований чохлом!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 465 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












