Дитяча однотонна парасоля-тростина на 8 карбонових спиць від Toprain, темно-бірюзовий, TR 0145-10



Ця стильна дитяча парасолька-тростина від Toprain стане ідеальним супутником у дощову погоду для вашої дитини. Виготовлена з легких та міцних матеріалів, вона має 8 карбонових спиць, що забезпечують додаткову стійкість і надійність. Простий, однотонний дизайн підходить як для хлопців, так і для дівчат, і стане чудовим доповненням до будь-якого одягу.
Рекомендований вік: від 4 до 10 років. Парасолька має зручний розмір та вагу, що робить її ідеальною для дітей середнього та старшого віку. Вона забезпечить надійний захист від дощу, гарантуючи комфорт навіть в найсильніші дощі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Кількість додавань | 1 |
| Діаметр купола парасольки | 84 см |
| Довжина спиці | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 295 г |
| Наявність чохла | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,75 ₴



