Оптом жіноча автоматична парасолька хамелеон на 14+3+2 сегментних карбонових спиць від Три Слона, Tsl 8014
Стильна та надійна жіноча парасолька, яка поєднує практичність, міцність і сучасний дизайн. Модель TSL 8014 оснащена зручним автоматичним механізмом відкривання, що дозволяє швидко відкрити парасольку однією рукою. Завдяки компактному складанню її легко носити в сумці або рюкзаку.
Купол виготовлений із міцного поліестеру, який добре захищає від дощу та швидко висихає. Каркас зі сталі з фарбованим покриттям забезпечує довговічність, а карбонові спиці роблять конструкцію гнучкою та стійкою до поривів вітру. Система «антивітер» допомагає парасольці витримувати сильні пориви вітру без пошкоджень.
Завдяки діаметру купола 106 см парасолька добре захищає від дощу, а компактна довжина у складеному вигляді 31 см робить її зручною для щоденного використання.
Купол виготовлений із міцного поліестеру, який добре захищає від дощу та швидко висихає. Каркас зі сталі з фарбованим покриттям забезпечує довговічність, а карбонові спиці роблять конструкцію гнучкою та стійкою до поривів вітру. Система «антивітер» допомагає парасольці витримувати сильні пориви вітру без пошкоджень.
Завдяки діаметру купола 106 см парасолька добре захищає від дощу, а компактна довжина у складеному вигляді 31 см робить її зручною для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Японія |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 14 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 106 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Вага парасольки | 596 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.












