Оптом механічна лакшері парасоля з клачем, витонченим квітковим принтом та золотою фурнітурою, Zita 5236
Лакшері парасолька з клачем. Механічна модель із розкішним квітковим дизайном та золотою фурнітурою. Стильний аксесуар 2-в-1: парасоля + елегантний клач.
Завдяки дуже маленькому розміру у складеному вигляді парасолька легко поміщається навіть у невелику сумку або рюкзак, тому її зручно носити із собою щодня.
Модель оснащена міцним каркасом із 6 подвійними спицями, що робить конструкцію більш надійною та допомагає парасольці краще тримати форму під час вітру. Купол виготовлений із щільної тканини з полімерним покриттям зсередини, яка добре відштовхує воду та швидко висихає.
Особливістю цієї моделі є стильна додаткова сумочка, у якій можна зберігати парасольку після використання. Вона допомагає захистити речі у сумці від вологи та виглядає дуже акуратно. Золотиста фурнітура на парасолі та сумочці додає аксесуару витонченості та підкреслює його стиль.
Завдяки дуже маленькому розміру у складеному вигляді парасолька легко поміщається навіть у невелику сумку або рюкзак, тому її зручно носити із собою щодня.
Модель оснащена міцним каркасом із 6 подвійними спицями, що робить конструкцію більш надійною та допомагає парасольці краще тримати форму під час вітру. Купол виготовлений із щільної тканини з полімерним покриттям зсередини, яка добре відштовхує воду та швидко висихає.
Особливістю цієї моделі є стильна додаткова сумочка, у якій можна зберігати парасольку після використання. Вона допомагає захистити речі у сумці від вологи та виглядає дуже акуратно. Золотиста фурнітура на парасолі та сумочці додає аксесуару витонченості та підкреслює його стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZITA |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 5 |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |
| Матеріал спиць | Карбон, Нержавіюча сталь |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 88 см |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 15 см |
| Вага парасольки | 180 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.












