Жіноча механічна парасолька зі зворотним механізмом складання, салатова ручка, YUYING 08310-2
Стильна та практична жіноча парасолька, яка забезпечує максимальний комфорт під час дощу. Завдяки інноваційному зворотному механізму складання, парасолька закривається всередину, утримуючи краплі води всередині купола. Це дуже зручно при вході в автомобіль, під’їзд або громадський транспорт — вода не капає навколо та на одяг.
Купол виготовлений із щільної водовідштовхувальної тканини з тефлоновим просоченням, яка не вбирає вологу та швидко висихає. Матеріал добре захищає від дощу й довше зберігає охайний вигляд.
Купол виготовлений із щільної водовідштовхувальної тканини з тефлоновим просоченням, яка не вбирає вологу та швидко висихає. Матеріал добре захищає від дощу й довше зберігає охайний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Салатний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Вага парасольки | 305 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴








