Оптом жіноча парасоля автомат на 16 карбонових спиць сатиновий купол, Mocha Bloom від Mario, MR 326
Елегантна жіноча парасоля від італійського бренду Mario — це поєднання надійності, стилю та високої якості. Модель оснащена автоматичним механізмом відкриття та закриття, що забезпечує комфортне використання у будь-яку погоду.
Сатиновий купол з насиченим абстрактним принтом надає образу витонченості та неповторності. Спеціальне антикорозійне покриття продовжує термін служби аксесуара. Зручна пряма ручка доповнює стильний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Італія |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 105 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Вага парасольки | 650 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.












