Жіноча парасоля напівавтомат на 8 спиць від Susino
Ніжні кольори і приємне поєднання смужки на краях парасольки, роблять парасольку по-справжньому привабливою із західним дизайном. Її власникам принесе відчуття стилю і впевненості у своїй красі та унікальності, незважаючи на розміри міста, в якому вони перебувають.
Інструкції з догляду
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол, це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Вага парасольки | 340 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.











