Жіноча парасоля Water circle, механіка на 8 спиць
Хороший, простий Жіноча парасоля з красивими малюнками (круги які за своїм звичаєм, символізують всебічну гармонію) - відмінно підійде жінкам більш старшого віку. Зручність використання, без додаткових наворотів, буде відмінно служити протягом довгих років.
Інструкції по догляду
Після використання парасолі рекомендується залишати парасоля відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберітьЇї в чохол це продовжить термін експлуатації парасолі.
Носіть парасолю в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&L |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 26 см |
| Вага парасольки | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, вуглепластик, пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









