Жіноча парасоля напівавтомат з квітами від компанії FLAGMAN - стильний і надійний захист від дощу.
Її каркас виготовлений з міцного матеріалу - сталі, покритої спеціальним складом від корозії. Купол виробу виготовлений з високоміцної полиестеровой тканини з квітковим принтом. Всю конструкцію парасолі надійно утримує пряма пластикова ручка з кнопкою, яка зручно фіксується в руці і не вислизає на вітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










