Чоловіча парасоля напівавтомат на лебідці з системою антивітер - аксесуар, який повинен бути в арсеналі кожного чоловіка.
Він складається з 10 карбонових, стійких до вітру спиць, які сприяють збереженню цілісності виробу в негоду. Купол виготовлений з міцного поліестеру. Також парасоля оснащена шкіряною ручкою з пластиковими елементами.Її довжина в складеному вигляді становить 20 сантиметрів, що дозволяє помістити виріб в невелику сумку або навіть кишеню.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 90 см |
| Довжина у складеному вигляді | 20 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручка | пряма, шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










