Чорна чоловіча Парасоля напівавтомат від фірми Max виготовлений з високоміцних матеріалів, завдяки яким аксесуар служить своєму власникові довгі роки.
парасоля складається з 10 спиць антивітер, які сприяють збереженню цілісності виробу навіть при сильних поривах вітру. Купол виготовлений з щільної поліестерової тканини. Також парасоля оснащена зручною ручкою з пластику, що дозволяє утримувати великий купол парасолі на вітрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 430 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Довжина спиці | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










