Чоловіча парасоля напівавтомат з системою антивітер від фірми Calm Rain - це надійний захист від негоди.
Аксесуар на 10 спиць довговічний, оскількиЇї каркас виготовлений з якісної сталі, а купол - з цупкої поліестерової тканини. Така парасоля стане відмінним доповненням вашого образу і надійним захистом від дощу.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Фіберглас, Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









